MÖBLER / Bord / Damskrivbord 16873188
nr 1687 3188
Damskrivbord
nyrenässans. Bredd: 91 cm. Djup: 59 cm, höjd: 76-130 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:56:21
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr